Veskitammi lasteaed logo

Töötajad

44675112_2230690063639724_2205036626378227712_o

Direktor Rita Klein juhataja@veskitammila.ee

Õppejuht  Silvi Muld silvi@veskitammila.ee

MÖLDRE MAJA juhiabi: Kai Lass  kai@veskitammila.ee

Liikumisõpetaja: Marju marju@veskitammila.ee

Muusikaõpetaja: Astra astra@veskitammila.ee

Logopeed: Anni anni@veskitammila.ee

Tervisetöötaja: Maire maire@veskitammila.ee

Mõmmi rühm

õpetajad Ülle ja Piret 
õpetaja abi Kristi
e-post: mommi@veskitammila.ee

Poku rühm

õpetajad Birgit ja Ethel
õpetaja abi Marju
e-post: poku@veskitammila.ee

Lotte rühm

õpetajad Reeli ja Kadi
õpetaja abi Piret
e-post: lotte@veskitammila.ee

Sipsiku rühm

õpetajad Marge ja Enelin
õpetaja abi Sirje
e-post: sipsik@veskitammila.ee

Muumi rühm

õpetajad Inga ja Maret 
õpetaja abi Annelii
e-post: muumi@veskitammila.ee

Puhhi rühm

õpetajad Margit ja Malle
õpetaja abi Ruth
e-post: puhh@veskitammila.ee

Krõlli rühm

õpetajad Angela ja Marju
õpetaja abi Delis
e-post:  kroll@veskitammila.ee

Pipi rühm

õpetajad Merylin ja Kairi
õpetaja abi Vivika
e-post: pipi@veskitammila.ee

Nublu rühm

õpetajad Reelika ja Triin
õpetaja abi Viktoria
e-post: nublu@veskitammila.ee