Veskitammi lasteaed logo

Töötajad

44675112_2230690063639724_2205036626378227712_o

Direktor Rita Klein juhataja@veskitammila.ee

Õppejuht  Silvi Muld silvi@veskitammila.ee

Liikumisõpetaja: Marju marju@veskitammila.ee

Muusikaõpetaja: Astra astra@veskitammila.ee

Logopeed: Hanna hanna@veskitammila.ee

Tervisetöötaja: Maire maire@veskitammila.ee

Mõmmi rühm

õpetajad Ülle  ja Piret 
õpetaja abi Kristi
e-post: mommi@veskitammila.ee

Poku rühm

õpetajad Birgit ja Ethel
õpetaja abi Marju
e-post: poku@veskitammila.ee

Lotte rühm

õpetajad Reeli ja Taimi
õpetaja abi Piret
e-post: lotte@veskitammila.ee

Sipsiku rühm

õpetajad Marge ja Enelin
õpetaja abi Sirje
e-post: sipsik@veskitammila.ee

Muumi rühm

õpetajad Inga ja Reelika
õpetaja abi Annelii
e-post: muumi@veskitammila.ee

Puhhi rühm

õpetajad Margit ja Malle
õpetaja abi Ruth
e-post: puhh@veskitammila.ee