Veskitammi lasteaed logo

Töötajad

568_6002_opetajad_0_81

Direktor Rita Klein juhataja@veskitammila.ee

Õppejuht  Silvi Muld silvi@veskitammila.ee

Liikumisõpetaja: vanemõpetaja Marju Niinepuu marju@veskitammila.ee

Muusikaõpetaja: vanemõpetaja Astra Põder astra@veskitammila.ee

Logopeed: Hanna Niinepuu hanna@veskitammila.ee

Tervisetöötaja: Maire Kivimurd  maire@veskitammila.ee

Mõmmi rühm

õpetajad Ülle  ja Piret 
õpetaja abi Kristi
e-post: mommi@veskitammila.ee

Poku rühm

õpetajad Maret ja Triin
õpetaja abi Marju
e-post: poku@veskitammila.ee

Lotte rühm

õpetajad Reeli ja Taimi
õpetaja abi Piret
e-post: lotte@veskitammila.ee

Sipsiku rühm

õpetajad Marge ja Enelin
õpetaja abi Sirje
e-post: sipsik@veskitammila.ee

Muumi rühm

õpetajad Inga ja Reelika
õpetaja abi Annelii
e-post: muumi@veskitammila.ee

Puhhi rühm

vanemõpetaja Margit ja õpetaja Malle
õpetaja abi Ruth
e-post: puhh@veskitammila.ee