Veskitammi lasteaed logo

Kontakt

Aadress: Veskitammi 22, Laagri
Saue vald
76401 Harjumaa
Telefon/faks: 6793095; 53433071 direktor Rita Klein
6793096; 5237016 õppejuht Silvi Muld
6793096 tervisetöötaja Maire Kivimurd
 
E-post: juhataja@veskitammila.ee
Direktori vastuvõtuaeg:  K 16.00-18.00
Tervisetöötaja vastuvõtuaeg:  K 8.00-9.00
Logopeed Hanna Niinepuu

Psühholoog Mihkel Velström
vastuvõtt eelregistreerimisega
e-posti teel hanna@veskitammila.ee
mihkel.velstrom@gmail.com

 

MÕMMI mommi@veskitammila.ee 53682810
PUHH puhh@veskitammila.ee 53285221
MUUMI muumi@veskitammila.ee 53682855
SIPSIK  sipsik@veskitammila.ee 53683145
LOTTE lotte@veskitammila.ee 53683133
POKU poku@veskitammila.ee 53682825